Zamknij

Obozy zimowe

Ferie zimowe to idealny czas, by odpocząć i odstresować się po kilku miesiącach wytężonej pracy w szkole. Zapraszamy więc wszystkie dzieci i młodzież do wypoczynku na zimowiskach i półkoloniach na stokach „Szwajcarii Bałtowskiej”. Jesteśmy pewni, że taka forma spędzania wolnego czasu przypadnie do gustu każdemu uczestnikowi. W Szwajcarii Bałtowskiej Wasze dziecko może rozpocząć swoją przygodę ze sportami zimowymi, ale także udoskonalić swoje umiejętności. 

Podczas zimowisk i półkolonii zimowych czekają na niego nie tylko szaleństwa na stoku, ale także spotkanie ze Św. Mikołajem w jego magicznej wiosce, kulig czy zimowe kino 5D. To właśnie w Bałtowie można przeżyć niezapomnianą, zimową przygodę bez wyruszania w góry! Szwajcaria Bałtowska zapewnia nowoczesną infrastrukturę, bogaty program atrakcji, a także wykwalifikowaną kadrę instruktorów i przede wszystkim… fantastyczną atmosferę! To z pewnością będzie niezwykły czas! 

Zapewniamy bogaty program atrakcji, profesjonalną kadrę, kompleksową obsługę, komfortowe miejsca noclegowe oraz zdrowe i pyszne menu. Wszystko w jednym miejscu.