Kuligi

Malowniczo zlokalizowany Ośrodek Jazdy Konnej “Kraina Koni” zaprasza na pełen śnieżnobiałych wrażeń kulig konny poprzez lasy i wąwozy Bałtowa. Organizujemy kuligi dzienne oraz w godzinach wieczornych z pochodniami. Te ostatnie w szczególności pozostawiają niezapomniane wrażenie, które na długo pozostaje we wspomnieniach uczestników. W ramach kuligu zapewniamy miły wypoczynek na świeżym powietrzu, niepowtarzalne walory krajobrazowe, wyjątkową atmosferę oraz wielką przygodę dla dzieci i dorosłych.

OFERTA

Kuligi dla grup zorganizowanych – kuligi firmowe i rodzinne

 

I WERSJA

Program: kulig (przejazd)

Cena: 30 zł/ osoba dorosła, 25 zł/dziecko

 

II WERSJA

Program: kulig + ognisko z kiełbasą

Menu: kiełbasa + pieczywo + przyprawy + herbata

Cena: 50 zł/ osoba dorosła, 40 zł/dziecko

 

III WERSJA***

Program: kulig z bigosem i ogniskiem z kiełbasą

Menu osoba dorosła: bigos + grzaniec + herbata, kiełbasa + pieczywo + przyprawy – 70 zł/os.
Menu dziecko: bigos + herbata, kiełbasa + pieczywo + przyprawy – 50 zł/os.

Cena: 70 zł/ osoba dorosła, 50 zł dziecko

*** wersja III wieczorem z pochodniami – w takiej samej cenie

 

Kuligi dla grup szkolnych

I WERSJA

Program: kulig (przejazd)

Cena: 25 zł/ osoba

II WERSJA

Program: kulig + ognisko z kiełbasą

Menu: kiełbasa + pieczywo + przyprawy + herbata

Cena: 30 zł/ osoba

Rezerwacja i informacja pod nr tel. : 510-263-896

 

SZCZEGÓŁY

– czas trwania – od 45 minut

– start kuligu (miejsce zbiórki) – Rondo nad Sabatówką

 

Kuligi

“Kraina Koni”  latem – obozy jeździeckie

Dlaczego obóz jeździecki właśnie w Bałtowie?
Argumentów jest bardzo wiele- zaczynając od infrastruktury terenu idealnej na konne wyprawy wśród lessowych wąwozów, poprzez instruktorów, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i zawsze pomogą, aż po moc atrakcji, jaka czeka w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

Obóz jeździecki „Wakacje w siodle” łączy w sobie wiele różnych aktywności, które z pewnością nie pozwolą nikomu na nudę! Każdego dnia- jazda konna, zajęcia z końmi- ich pielęgnacja czy lonżowanie. Dodatkowy plus jest taki, że lekcje odbywają się w małych 4 osobowych grupach, dzięki czemu każde dziecko ma zapewnioną odpowiednią opiekę, a poza tym nauczy się dużo więcej niż w grupach 10 czy 15 osobowych.

Poziom nauki dostosowany jest do umiejętności danego dziecka. Każdy więc ma możliwość, by spędzić wakacje w siodle. Instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem odpowiedzą na każde nurtujące pytanie, pokażą wszystko od podstaw, a przede wszystkim zarażą miłością do jazdy konnej.

Dla bardziej zaawansowanych miłośników jazdy konnej też nie zabranie atrakcji- wyjazdy w teren czy pławienie koni z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem!

Poza nauką warto też wspomnieć o nielimitowanym dostępie do wszystkich atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego! Park Dinozaurów, Polska w Miniaturze oraz zabawy w parku rozrywki, A wyprawa prawdziwym amerykańskim schoolbusem wśród zwierząt? Strzał w 10!
Wakacje to dla każdego dziecka czas odkrywania i przeżywania wielu przygód.

Bałtów jest miejscem, które zaskakuje wielu małych odkrywców- ślad dinozaura, a może wioska czarownic?

W programie znalazły się każdego wycieczki wyjazdowe- m.in, na otwarte baseny pływalni „Rawszczyzna”. Pobyt na basenie to idealna okazja do integracji i wspaniałej zabawy! Baseny są różnej głębokości, więc będzie to wspaniała rozrywka zarówno dla tych, którzy potrafią pływać, jak i dla tych, którzy wolą popluskać się w płytkiej wodzie. Na pływalni nie brakuje również zjeżdżalni czy innych atrakcji dla najmłodszych.

Wieczorami nie może zabraknąć ogniska z kiełbaskami! To wspaniały czas na gry i zabawy oraz nowe przyjaźnie. Bo podobno nic tak nie zbliża ludzi, jak wspólna pasja 😉

A po całodziennych wyprawach, odkryciach i przygodach czas na sen w pensjonacie Ranczo w Dolinie, które położone jest w przepięknej, cichej i zielonej okolicy.
Wyżywienie- 3 posiłki dziennie.

„Wakacje w siodle” to idealny plan na lato!