ZIMOWISKA 2018

ZIMOWISKA 2018 – SUPER OFERTA

.

Kategorie wiekowe: 8-12 lat; 13-19 lat

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają zimę, śnieg i związane z tym białe szaleństwo do Stacji Narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska”. Bez względu na to, czy jesteście zaawansowanymi narciarzami czy dopiero chcecie rozpocząć przygodę z nartami zapewnimy Wam doskonałe warunki do szlifowania jazdy na nartach. Podczas zimowiska zajęcia będą prowadzone w grupach dostosowanych do umiejętności uczestników. Obok intensywnej nauki jazdy na nartach zapewniamy szereg atrakcji towarzyszących.

 

PROGRAM

 • Zajęcia teoretyczne
 • Pierwsze kroki na stoku
 • Tajniki narciarstwa
 • Doskonalenie techniki jazdy

 

PONADTO

 • Wioska Św. Mikołaja
 • Wycieczka do Żywego Muzeum Porcelany
 • Wyjazd na basen
 • Białe szaleństwo na śniegu: snowtubing, kulig
 • Dyskoteka
 • Uroczyste zakończenie i podsumowanie zimowiska

 

STACJA NARCIARSKA SZWAJCARIA BAŁTOWSKA:

 • 5 tras o łącznej długości 2 500 metrów
 • 4-osobowa kolej linowa krzesełkowa
 • 2 wyciągi orczykowe
 • snowpark
 • wypożyczalnia i serwis sprzętu
 • szkoła narciarska i snowboardowa „Amigo-Ski”

 

TURNUSY

1 turnus: 7 stycznia – 13 stycznia – 1299 zł
2 turnus: 28 stycznia – 3 luty – 1299 zł
3 turnus: 4 luty – 10 luty – 1299 zł
4 turnus: 11 luty – 17 luty – 1299 zł
5 turnus: 18 luty – 24 luty – 1299 zł

 

CENA ZAWIERA:

Karnety na wyciągi, program, atrakcje towarzyszące, opiekę wykwalifikowanej kadry, sprzęt narciarski, 6 noclegów, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną.

 

TRANSPORT:

We własnym zakresie.

 


Walentynki w Bałtowie! Zapraszamy 14.02 – romantyczne niespodzianki

Zbliża się Dzień Świętego Walentego – dzień zakochanych, wielkie święto miłości. W Bałtowie dbamy o to, żeby nikt się podczas swojego pobytu nie nudził. Z bogatej oferty skierowanej do dużych i małych – edukacyjnej, rozrywkowej i aktywnej, każdy, kto nas odwiedził miał na pewno okazję skorzystać i wie, że warto.

Sezon zimowy w pełni, możemy się wspólnie cieszyć i ze śniegu i z czasu wolnego. Przed nami słodki Tłusty Czwartek – zapraszamy na pyszne wypieki do Chaty Mikołaja, a po tłustym czwartku na romantyczne zabawy w Walentynki i wspólne spalanie kalorii na nartach w naszej stacji narciarskiej.

Poza Świętym Mikołajem, spotkacie też prawdziwego AMORA, który będzie polował na samotne duszyczki ze swoim łukiem i strzelał miłosnymi strzałami. Być może spotkacie swoją drugą połówkę, a jeśli jesteście szalenie zakochani i macie już swoją drogą połówkę, zapraszamy na tańce w rytm romantycznych bitów, które zapoda tajemniczy, super DJ.

Zapraszamy na najromantyczniejszy dzień w roku do Bałtowa! 

TRWA NASZ INTERNETOWY KONKURS NA PĄCZKOWĄ WALENTYNKĘ. ZAPRASZAMY. DO WYGRANIA FAJNE NAGRODY. 

 

plakat walentynki stok


Hurrrra ferie!

Już od dziś niektórzy szczęściarze rozpoczynają ferie zimowe. Mamy nadzieję, że większość  z Was wybierze właśnie „Szwajcarię Bałtowską” na miejsce swojego wypoczynku. Mimo, że pogoda płata figle i może wydawać się, że to już wiosna, to na naszym stoku nadal jest biało i można szusować w najlepsze.  Na szczęście w najbliższym czasie spodziewany jest spadek temperatur, więc z pewnością przez całe ferie uda nam się zapewnić dobre warunki do zimowych szaleństw.

ferie hura

A co po nartach …

Planujesz dłuższy pobyt w Bałtowie? Super! Poniżej kilka informacji, które mogą Ci się przydać.
Czytaj dalej


Aktywne i twórcze ferie zimowe w Szwajcarii Bałtowskiej

Zbliżają się ferie zimowe. Zapraszamy do Bałtowa na rodzinne, sportowe i twórcze ferie.

Co czeka na naszych gości? Jako jedyna stacja narciarska w Polsce oferujemy mnóstwo atrakcji poza jazdą na nartach i snowboardzie. Spędzicie u nas czas aktywnie i kreatywnie. Stacja narciarska znajduje się na terenie największego, całorocznego kompleksu turystycznego w Polsce, który mieści się w Bałtowie w woj. świętokrzyskim. Czytaj dalej


Trzeba wierzyć w Świętego Mikołaja

Niby nie powinniśmy oszukiwać naszych dzieci. Okazuje się jednak, że wiara w Świętego Mikołaja przynosi naszym milusińskim same korzyści. Jak ją więc podtrzymywać?

W dzisiejszym świecie trudniej niż kiedyś jest utrzymać bożonarodzeniowe tradycje. Bo dzieci nie są już chowane na książkach i opowieściach mam i babć, ale raczej na grach i kreskówkach z całego świata oraz na wszędobylskim internecie. A łatwo sobie wyobrazić jak każdy umiejący pisać i czytać sześciolatek wpisuje w przeglądarkę pytanie: „Czy ten Mikołaj jest na serio?”.

Na szczęście, do pewnego momentu, a może i dłużej przy odrobinie starań, możemy pomagać dziecku wierzyć w pisanie listów, fabrykę zabawek na Biegunie Północnym i sanie zaprzęgnięte w latające renifery. Psychologowie są bowiem zgodni, że ta akurat bajka wspiera malucha w dorastaniu…

Czytaj dalej


Pomysły na niezapomniane Mikołajki – 5.12 otwarcie Wioski św. Mikołaja

Mikołajki – jeden z najbardziej lubianych dni w roku nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych – Dzień Świętego Mikołaja – obchodzony 6 grudnia na cześć biskupa Mikołaja z Miry. Z 5 na 6 grudnia dzieci i dorośli obdarowują się drobnymi upominkami, które zwykle wkładane są do butów (tylko czystych) lub pod poduszkę mają formę drobnych upominków lub słodyczy.

BAL_386a5

Poza miłym prezentem, z którego ucieszy się każdy warto podarować bliskim, szczególnie tym małym CZAS, którego dzisiaj brakuje każdemu.

Czytaj dalej