Sylwestrowa Nocna Jazda

Jak co roku proponujemy Wam aktywną formę spędzenia Sylwestra w Szwajcarii Batowskiej.

W noc Sylwestrową udostępniamy Wam:
– wyciąg orczykowy pracujący do godziny 1:00 (wyciąg krzesełkowy do godziny 21:00),
– wiatę Zajazdu Przystocze wraz z ciągiem gastronomicznym czynnym do godziny 1:00,
– klimatyczną muzykę w tlę,
– fajerwerki.

Spędź tego Sylwestra aktywnie i na „luzaku” w wyjątkowym otoczeniu 🙂

*** Warunkiem odbycia się Sylwestrowej Nocnej Jazdy są dogodne warunki atmosferyczne.

Jak co roku proponujemy Wam aktywną formę spędzenia Sylwestra w Szwajcarii Bałtowskiej 🙂


ZIMOWISKA 2018

ZIMOWISKA 2018 – SUPER OFERTA

.

Kategorie wiekowe: 8-12 lat; 13-19 lat

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają zimę, śnieg i związane z tym białe szaleństwo do Stacji Narciarskiej „Szwajcaria Bałtowska”. Bez względu na to, czy jesteście zaawansowanymi narciarzami czy dopiero chcecie rozpocząć przygodę z nartami zapewnimy Wam doskonałe warunki do szlifowania jazdy na nartach. Podczas zimowiska zajęcia będą prowadzone w grupach dostosowanych do umiejętności uczestników. Obok intensywnej nauki jazdy na nartach zapewniamy szereg atrakcji towarzyszących.

 

PROGRAM

 • Zajęcia teoretyczne
 • Pierwsze kroki na stoku
 • Tajniki narciarstwa
 • Doskonalenie techniki jazdy

 

PONADTO

 • Wioska Św. Mikołaja
 • Wycieczka do Żywego Muzeum Porcelany
 • Wyjazd na basen
 • Białe szaleństwo na śniegu: snowtubing, kulig
 • Dyskoteka
 • Uroczyste zakończenie i podsumowanie zimowiska

 

STACJA NARCIARSKA SZWAJCARIA BAŁTOWSKA:

 • 5 tras o łącznej długości 2 500 metrów
 • 4-osobowa kolej linowa krzesełkowa
 • 2 wyciągi orczykowe
 • snowpark
 • wypożyczalnia i serwis sprzętu
 • szkoła narciarska i snowboardowa „Amigo-Ski”

 

TURNUSY

1 turnus: 7 stycznia – 13 stycznia – 1299 zł
2 turnus: 28 stycznia – 3 luty – 1299 zł
3 turnus: 4 luty – 10 luty – 1299 zł
4 turnus: 11 luty – 17 luty – 1299 zł
5 turnus: 18 luty – 24 luty – 1299 zł

 

CENA ZAWIERA:

Karnety na wyciągi, program, atrakcje towarzyszące, opiekę wykwalifikowanej kadry, sprzęt narciarski, 6 noclegów, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną.

 

TRANSPORT:

We własnym zakresie.

 Sylwestrowa nocna jazda!

Spędź aktywnie Sylwestrową Noc w stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska.

Nasza propozycja:
pakiet 100 zł/os., a w nim:
– 6h godzinny karnet na wszystkie wyciągi (do godz. 00:30),
– danie gorące,
– 2 piwa,
– pokaz fajerwerków,
– muzyka w tle,
– lampka szampana.

Osoby bez pakietu będzie obowiązywał regularny cennik.

Dodatkowo do dyspozycji gości: Zajazd Przystocze z ciągiem gastronomicznym i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

ZAKUP PAKIETU:
-gotówką w kasie stoku,
-przelewem on-line na konto: 96 1910 1048 2303 9930 4025 0002, Stowarzyszenie DELTA, ul. Sandomierska 4, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, tytułem: SYLWESTER NA STOKU, IMIĘ NAZWISKO
(pakiety dostępne w dniach od 28.12 od godz. 12:00 do 30.12 do godz. 12:00).

Więcej informacji pod adresem: blanka@jurapark.pl

Zapraszamy!

Zapisz się do wydarzenia na FaceBookuGościniec Bałtowski Zapiecek zaprasza

Elegancja, szyk, odpowiedni klimat, pyszne potrawy, klasa i cudowne otoczenie. To wszystko sprawia, że bez wątpienia restaurację „ Gościniec Bałtowski Zapiecek” można nazwać perełką kulinarną na skalę nie tylko województwa, ale wręcz całej Polski.

– Nowoczesne zaplecze gastronomiczne sprawia, iż nasza kuchnia ma, nieograniczone możliwości – mówi Monika Lichota dyrektor do spraw marketingu restauracji „Gościniec Bałtowski Zapiecek”. – Wszystkie serwowane potrawy tworzone są ze świeżych produktów. Staramy się, aby w naszym zróżnicowanym menu znalazło się miejsce zarówno dla dań odznaczających się prostotą, jak i wyrafinowaniem. Oferujemy dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie; smaki z różnych stron świata; dania tradycyjnej kuchni polskiej. Gościniec położony jest na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, co samo w sobie dodaje restauracji uroku i wyjątkowego charakteru. Wnętrze łączy nowoczesność z tradycją. Przestrzeń i światło stwarzają atmosferę doskonałą, zarówno do biesiadowania, jak i relaksu przy kawie. Na dwu dostępnych dla gości poziomach każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Dwie duże sale na parterze ozdobione są obrazami przedstawiającymi bałtowskie krajobrazy uwiecznione przez współpracujących z nami artystów. Jedna z tych sal przygotowana została z myślą o imprezach okolicznościowych czyli  weselach itp. Na szczególną uwagę zasługuje specjalne, doskonale wyposażone miejsce przeznaczone specjalnie do zabaw dziecięcych. Nie zapominamy też o kreatywności naszych klientów – stąd możliwość komponowania własnych dań i realizowania własnych pomysłów kulinarnych. Bogato prezentuje się nasza karta win i innych alkoholi. Szef kuchni, to prawdziwy gastronomiczny człowiek renesansu – kulinarny uniwersalista. Potrafi tworzyć dania należące do różnych tradycji i stylów. Piękno i harmonia to jego znak rozpoznawczy. Doskonale komponuje potrawy zarówno w warstwie wyglądu, jak i smaku. Nie boi się eksperymentowania uzyskując zaskakujące, ale zawsze miłe dla podniebienia efekty. Umiejętnie łączy prostotę z wyrafinowaniem. Szczególny charakter restauracji związany z jej położeniem, wnętrzem i możliwościami sprawia, że „Bałtowski Zapiecek „ doskonale nadaje się zarówno dla indywidualistów jak i dla rodzin z dziećmi. To także wymarzone miejsce na organizowanie konferencji, kolacji biznesowych, komunii, wesel i innych imprez okolicznościowych. Atutem restauracji, podkreślającym jeszcze jakość naszej ofert jest profesjonalna obsługa.

Więcej o Gościńcu Bałtowski Zapiecek znajdziecie na stronie www.BaltowskiZapiecek.pl

Zapraszamy od godz. 9.00 na świeżo naśnieżony stok

W nocy z 17.02 na 18.02 stok pod koleją krzesełkową został naśnieżony.

Z myślą o wszystkich, którzy spędzają u nas ferie zimowe, weekendy i wolne popołudnia odświeżyliśmy pokrywę śnieżną. Aby komfort jazdy był jeszcze lepszy po każdym dniu stok jest ratrakowany.

Jeśli chcecie korzystać ze stoku jak najwięcej zapraszamy codziennie już od godz. 9.00.

Pomimo wiosennej aury – warunki do jazdy są i jeszcze potrwają.

świeży śnieg

(fot. 18.02.2014r.)


Amatorski Puchar Szwajcarii Bałtowskiej – wyniki

Puchar Szwajcarii Bałtowskiej

W miniony piątek w Szwajcarii Bałtowskiej odbyły się zawody dla amatorów narciarstwa – Amatorski Puchar Szwajcarii Bałtowskiej. Fani zimowych sportów przybyli całymi rodzinami – niektórzy aby wystartować w zawodach, inni żeby gorąco dopingować swoich bliskich. Frekwencja nas mile zaskoczyła zwłaszcza, że 14 lutego obchodziliśmy święto zakochanych, a amatorów sportów zimowych przyciąga w tej chwili telewizja – trwają bowiem Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014. Do zawodów zgłosiło się blisko 70 osób płci męskiej i żeńskiej, drugie tyle dzielnie zagrzewało ich do walki. Czytaj dalej


Testy nart Völkl w Szwajcarii Bałtowskiej

szwajcaria bałtowska testy narciarskie

W najbliższy weekend – 15-16.02 w Szwajcarii Bałtowskiej odbędzie się test nart znanej i cenionej niemieckiej marki Völkl. Do wyboru będą modele z najnowszej kolekcji 2014/2015r. Testy są darmowe.

Narty Volkl

Firma w ubiegłym roku świętowała 90-lecie obecności na rynku. Völkl jest liderem innowacji i wskazuje od lat kierunek rozwoju narciarstwa.


Otwarcie SNOWPARKU – zapraszamy – 1 lutego 2014r.

Otwieramy SNOWPARK

Zapowiadaliśmy, że w tym roku na terenie stacji narciarskiej powstanie SNOWPARK. Z dumą potwierdzamy tego newsa! Sezon narciarski ze względu na mało zimową aurę zaczęliśmy później niż planowaliśmy, musieliśmy też przesunąć termin budowy naszej nowej atrakcji. Zimę mamy w pełni, śniegu pod dostatkiem – warunki idealne i do jazdy i do szaleństw na przeszkodach.

– Na budowę SNOWPARKU zdecydowaliśmy się ponieważ widzimy ogromny potencjał wśród ludzi, którzy interesują się freestylem. Zależny nam, aby nasza stacja narciarska była kompleksowa, a goście, którzy do nas przyjadą – dzieci, młodzież, dorośli – znaleźli dostosowane do swoich umiejętności i oczekiwań atrakcje – mówi Filip Lichota – prezes DLF Invest – firmą zarządzająca stacją narciarską w Bałtowie.
Czytaj dalej